HR-менеджер працює з колективом компанії, розвиває корпоративну культуру, допомагає адаптуватися новим колегам. Професію IT-рекрутера можна освоїти й самому. Прочитати тематичну літературу, підписатися на сторінки лідерів думок у сфері. Але це довгий шлях, а динаміка IT-індустрії не дає часу на розгойдування. Якщо відкривається проєкт із новими технологіями, відразу потрібно починати пошук.

Можливість реалізувати свої таланти у сфері спілкування та комунікацій. Ми відправимо вам лист вакансія Talent Acquisition Specialist Technical Recruiter з посиланням для підтвердження. ● найкращі випускники курсу можуть отримати оффер від Genesis.

Звичайно ж, базові знання, які я отримав в QALight, я використовую щодня, але довелося придбати ще дуже і дуже багато інших знань. Багато хто не розуміє, що курси дають лише базу. Навчанню потрібно присвячувати мінімум дві години кожен день. Навчання йде не на самих курсах, а вже вдома. І після їх завершення навчання не варто припиняти, тому що базових знань не вистачить для працевлаштування та подальшого розвитку.

Карєра IT-рекрутера

Долучайтеся до EPAM, адже саме тут народжуються найкращі діджитал-продукти, і ми створюємо їх разом. Всі ці завдання виконує кілька фахівців одночасно, це завжди взаємодоповнююча командна робота. Якщо не брати до уваги, звичайно, початкову підробітку на будівництвах, то я підробляв на фрілансі – робив спочатку безкоштовно сайти знайомим. Потім через знайомих брав одноразові проекти з Німеччини. Студенти можуть 24/7 скористатися допомогою і консультацією менторів, які розберуть матеріал, дадуть відповідь на питання і направлять. В IT-компаніях працюють акаунт-менеджери — це менеджери по роботі з клієнтами.

Ви розвиваєте ваші hard skills та підіймаєтесь до рівня Architect або Technical Leader. Дохід фахівця рівня middle — від $1000 до $2000 на місяць. Дизайнери розробляють дизайн інтерфейсу, макет продукту, який згодом реалізують програмісти. Мотивація та корпоративна культура, як інструменти залучення та утримання співробітника.

Програма курсу iT рекрутинг+HR

Фронтендер завжди може знайти проект, виходячи з наявних вмінь, але головною особливістю фронтенд-розробки і програмування в цілому є якраз постійне навчання, і поповнення багажу знань і скіллів. Навчання в QALight в першу https://wizardsdev.com/ чергу мені дало хороших друзів, які скріплені однією метою – бути хорошим QA. Знання, які я там придбав – активно використовував і використовую на роботі. Дуже порадував Рінат Іванов, який викладав «Тестування ПЗ«.

Карєра IT-рекрутера

За допомогою досвідчених фронтендщиків студенти навчаться вирішувати складні завдання як самостійно, так і в групах. В кінці навчання кожному випускнику буде надано шанс продемонструвати набуті навички перед представниками IT-компаній – екзаменаторами. Вся фронтенд розробка виконується на стороні користувача, вона не менш важлива ніж бекенд розробка (про неї ми також згадаємо трохи нижче). Основні технології в арсеналі фронтендера це HTML, CSS і JavaScript.

Чому ми навчаємо на курсах

Будь ласка, активуйте JavaScript, щоб переглядати сайт.

Я вирішив, що сам буду до всіх стукати і шукати свою роботу мрії. Взявся за свій профіль LinkedIn і розписав детально про весь свій досвід. Додав дуже багато рекрутерів з різних компаній.

На нашому досвіді, ці якості безпосередньо пов’язані з можливістю якісного написання програм. Достовірність отриманих результатів ми підтверджуємо під https://wizardsdev.com/ час перевірки рекомендацій кандидата. Ember або бібліотека React надають допомогу у використанні програми і в клієнтській частині і на сервері.

Карєра IT-рекрутера

Шукав відкриті вакансії на всім відомих ресурсах і дзвонив безпосередньо HR, який був прикріплений до вакансії. Якщо ж не було номера телефону, то знаходив його в LinkedIn і писав там. Бувало, що шукав просто будь-якого рекрутера \ HR з цієї компанії і писав про те, що мене зацікавила така-то вакансія.

Сумніваєтесь чи підійде вам сфера ІТ?

Але якщо ви мрієте про цю професію, то можете обирати напрями, що стануть непоганою базою для майбутньої кар’єри. Так, згідно з дослідженням Product & Growth Marketer Linkedin Естель Лі Круз, найбільше потенційних рекрутерів випускають факультети психології, бізнесу, маркетингу та соціології. Спеціально для пошуку і підбору IT фахівців DOPOMOGA UKRAINE створила окрему компанію – DOPOMOGA IT&Telecom. Наші айті рекрутери володіють унікальними техніками найму ІТ персоналу та активно застосовують техніку релокації.

Зараз я працюю на позиції Middle QA Engineer в компанії Playtech. Контактна інформація на початку листа (ім’я, прізвище, телефон та поштова адреса). Зазвичай кандидати вказують цю інформацію лише в резюме, але не роби типову помилку – не забудь про них і в мотиваційному листі. Вивчайте процес розробки в командних умовах, вдавайтеся в суть, цікавтеся нюансами написання коду.

Під час співбесід, ми акцентуємо увагу на аналізі попереднього досвіду кандидата. Це дозволяє краще оцінити його здатність зрозуміти поставлену задачу та якісно і оперативно вирішити її. Після успішного проходження тестування наші студенти зараховуються на програму і починають навчання. Кожен студент отримує підготовчі теоретичні матеріали з верстки і Javascript. Кожному треба буде пройти першу теоретичну задачу, для переходу до практики на конкретних прикладах.

Карьера в IT: должность Full Stack разработчик

Бази даних і мови запитів (SQL, MySql, NoSQL, MongoDB і так далі). Що стосується мого працевлаштування в PlayTech – це було складно. Це були, напевно, найскладніші співбесіди, які мені доводилося проходити, але можу гідно оцінити рекрутинг цієї компанії, оскільки за 2 дні я встиг пройти 4 етапи співбесід.

Поиск

Код має бути логічним, мати корисну, практичну функціональність. Важливо писати якісний код, який буде мати цінність серед користувачів. Основне завдання HR-менеджера — супровід працівника протягом усього часу його роботи в компанії.

Припустимо, ви закінчили курси, прочитали багато статей. Але перш ніж займатися рекрутингом, потрібно, щоб вас самого кудись «зарекрутили». В українських вишах немає факультетів, де можна здобути спеціальність «Рекрутер».

Багато рекрутерів починають кар’єру з відділів продажу, служби підтримки, адміністративних і операційних посад. Тобто з тих сфер, де потрібно багато комунікувати й розвивати в собі стресостійкість, мультизадачність і швидку реакцію. Загалом у професії IT-рекрутера є можливість вибрати той напрям, який викликає найбільшу цікавість. Любите грати в ігри — спробуйте себе в GameDev, стежите за здоров’ям — займайтеся наймом для healthcare-додатків, любите цифри й дисципліну — ласкаво просимо до FinTech. Завдяки такій різноманітності позицій у роботі, рекрутер краще розуміє потреби бізнесу, цикл створення продукту й може впливати на процес найму. Він також бере активну участь у поліпшенні рекрутмент-процесу.

Він став для мене не тільки людиною, до якого я прислухався і брав приклад, але і хорошим наставником і другом. Навчання разом з ним стало чимось новим і цікавим для мене. Вчитися набагато приємніше там, де атмосфера сприяє продуктивності. Навчальний центр DAN.IT education на Березняках — це просторі вільні аудиторії з видом на Дніпро та правий берег. До речі, про правий берег — вже в лютому DAN.IT education відкривають нове відділення в бізнес-центрі «Соло Плюс» за адресою вул.

До приходу в рекрутинг у мене вже був багаж найрізноманітнішого досвіду. Так, ще студенткою я почала кар’єру в ролі фахівця з навчання та розвитку у великому металургійному холдингу. Потім був досвід в івент і адмін-менеджменті, маркетингу.

Де здобути IT-кар’єру та досвід в Україні?

При цьому, їм потрібно вміти обчислювати всі можливі наслідки операцій та розуміти причини помилок, що з’явилися на шляху клієнт-сервер-клієнт. IT сфера – це місце, в якому працюють молоді цікаві люди. Багато хто бачить IT як можливість заробити гроші. Якщо Ви один з таких, хто вважає це лише шанс заробити – IT це не Ваше. Потрібно присвятити багато часу, щоб вивчити щось нове, вдосконалити свої знання та влаштуватися хоча б на trainee або Junior позицію. Якщо Ви готові присвятити себе самовдосконаленню і пожертвувати зайвими двома годинами на день – тоді вперед.

Автор: Денис Белый